Ognisko w Płocku – Sąd Biskupi obok Katedry, ul. Tumska 3

Parafia
Spotkania Wspólnoty w Płocku przy Katedrze w budynku Sądu Biskupiego przy ul. Tumskiej 3 odbywają się w drugie środy miesiąca. Spotkania poprzedza Msza św. w Katedrze - godz. 18.00.
Duszpasterzem wspólnoty jest ks. Andrzej Janicki.
Parafia pw. św. Zygmunta przy Bazylice Katedralnej pw. Wniebowzięcia NMP >>>

Po spotkaniach wokół Credo (2012/2013) i Dekalogu (2013/2014) rozpoczynamy w nowym roku liturgicznym kolejny cykl konferencji. Tym razem będziemy rozmawiać o spowiedzi. Inspiracją jest dla nas temat roku duszpasterskiego: „Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię”. Celem tegorocznych spotkań jest szukanie odpowiedzi na pytanie, co robić, by sakrament pokuty i pojednania przynosił poczucie duchowej odnowy i umocnienie w wierze.

Na program każdego spotkania składają się: konferencja i odpowiedzi na pytania kierowane do prelegenta przez słuchaczy. Spotkanie obywają się w niedzielę w kościele farnym. Rozpoczynają się o 19:00 i kończą około 20:30.

Pierwsze spotkanie odbędzie się 28 grudnia o godz. 19:00 w kapitularzu fary (sala nad zakrystią). Konferencję na temat: ABC spowiedzi wygłosi o. Wojciech Prus – dominikanin i autor książki „Spowiedź bez końca”. Serdecznie zapraszamy.

Kronika
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy